Jak na TSP - Analytické myšlení

Analytické myšlení
0% hotovo
Kvalitně zpracovaná lekce podávající podrobný postup při řešení jednotlivých příkladů analytického myšlení. Součástí kapitoly je i úvodní lekce vysvětlující nezbytné základy logiky potřebné pro drtivou většinu příkladů této kapitoly. To mohou ocenit především ti z vás, kteří se s logikou ještě nesetkali. Názorným způsobem jsou poté vysvětleny příklady všech typů - od jednoduchých výroků, přes uspořádání, až po obávané příklady s poctivci a lháři.

Sestavili jsme pro vás unikátní videokurz, který vám pomůže s vaší přípravou na přijímčky Masarykovy univerzity. Čekají na vás desítky hodin výukových videomateriálů a mnoho dalších užitečných podkladů. Nabyté znalosti si můžete prověřovat procházením kvízů. Pomocí statistik můžete sledovat, jak se v jednotlivých oblastech lepšíte, případně se můžete porovnávat s dalšími studenty. Svůj výsledek také můžete sdílet například na Facebooku a pochlubit se tak vašim přátelům.

Kurz nemáte koupený (nebo jen nejste přihlášen/a), máte tedy přístup pouze k omezené části kurzu.

Koupit kurz

Diskuze

Zatím žádný komentář
Reagovat na celek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace