Jak na TSP - Kulturní přehled

Kulturní přehled
0% hotovo
Na příklady z této kapitoly se téměř nedá připravit předem. Kulturní přehled prostě prověřuje vaše znalosti z různých oblastí. Z toho důvodu jsme naznali, že pro tuto kapitolu nemá smysl natáčet žádná videa. I tak si můžete přinejmenším ověřit své znalosti v procvičovacím kvízu. Některá odvětví se na TSPčkách opakují, proto jsme příklady z loňských let podle těchto odvětví roztřídili.

Sestavili jsme pro vás unikátní videokurz, který vám pomůže s vaší přípravou na přijímčky Masarykovy univerzity. Čekají na vás desítky hodin výukových videomateriálů a mnoho dalších užitečných podkladů. Nabyté znalosti si můžete prověřovat procházením kvízů. Pomocí statistik můžete sledovat, jak se v jednotlivých oblastech lepšíte, případně se můžete porovnávat s dalšími studenty. Svůj výsledek také můžete sdílet například na Facebooku a pochlubit se tak vašim přátelům.

Kurz nemáte koupený (nebo jen nejste přihlášen/a), máte tedy přístup pouze k omezené části kurzu.

Koupit kurz

Diskuze

Zatím žádný komentář
Reagovat na celek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace