Jak na TSP - Analytické myšlení - Výroky 1

Výroky 1
0% hotovo
Nejjednodušší příklady na výroky a nutný základ pro všechny zbývající příklady analytického myšlení. Podstatou těchto příkladů je pouze vytvoření ekvivalentní nebo znegované formy nejjednodušších složených výroků - konjunkce, disjunkce, implikace a ekvivalence.

  • Úvod
  • Příklad 2

Sestavili jsme pro vás unikátní videokurz, který vám pomůže s vaší přípravou na přijímčky Masarykovy univerzity. Čekají na vás desítky hodin výukových videomateriálů a mnoho dalších užitečných podkladů. Nabyté znalosti si můžete prověřovat procházením kvízů. Pomocí statistik můžete sledovat, jak se v jednotlivých oblastech lepšíte, případně se můžete porovnávat s dalšími studenty. Svůj výsledek také můžete sdílet například na Facebooku a pochlubit se tak vašim přátelům.

Kurz nemáte koupený (nebo jen nejste přihlášen/a), máte tedy přístup pouze k omezené části kurzu.

Koupit kurz

Teorie

Potřebné základy výroků jsou podrobně popsány v kapitole 0 "Základy výrokové logiky", kde je popsáno vše potřebné pro to, abyste mohli tyto příklady řešit. Ukázková videa jsou navíc koncipována dostačující výukovou formou, proto je můžete využít jako primární zdroj výuky, jelikož příkladů k procvičování je v této kapitole dost.

Číst více

Procvičovací kvíz

Procvičit kurz
Výroky 1

Diskuze

Zatím žádný komentář
Reagovat na celek

Veškerá zadání úloh TSP jsou duševním vlastnictvím Masarykovy univerzity a jsou užita na základě licence poskytnuté Masarykovou univerzitou. Veškeré vysvětlující komentáře a doprovodné texty k jednotlivým úlohám jsou produktem autora kurzu a Masarykova univerzita nezaručuje jejich správnost.

Masarykova univerzita nabízí uchazečům o studium zdarma stažení všech dosavadních variant TSP i s klíčem správných odpovědí, včetně e-learningového kurzu, na adrese http://muni.cz/tsp, kde mohou uchazeči o studium rovněž nalézt odkazy i na další služby poskytované Masarykovou univerzitou - Diskusní fórum pro uchazeče, Interaktivní online TSP, Často kladené dotazy, aj.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace