Nejste přihlášení. Přihlásit nebo Registrovat

Proč zvolit právě naše kurzy?

 • Tip 1: Někteří nemohou nebo nechtějí fyzicky docházet na kurzy

  U nás nehrozí, že byste museli dojíždět z daleka na některý z kurzů. Vše máte k dispozici z pohodlí vašeho domova, nebo odkudkoliv, kde máte mobilní zařízení s připojením na internet.

 • Tip 2: Nejste vázáni časem

  U klasických kurzů se musí vše stihnout probrat během omezeného počtu hodin. My zde takové omezení nemáme, takže si můžeme dovolit detailně probrat všechny typy příkladů. Čekají na vás desítky hodin výukového videomateriálu, podpůrne texty, procvičovací kvízy a možnost diskutovat s námi kterýkoliv příklad. Všechna videa si navíc můžete pozastavit nebo spustit vícekrát, což je velmi důležité pro lepší pochopení látky.

 • Tip 3: Kurzy jsou koncipovány stylem: koukej mi přes rameno

  Tedy jednotlivé příklady vám vysvětlíme přímo na papíře před vámi. Vidíte tedy jak přesně postupovat. Z našich zkušeností je tento styl nejúčinnější.

 • Tip 4: Používáme mnoho vlastních triků a mnemotechnických pomůcek

  Tyto pomůcky, tipy a triky jsme sami vymysleli a jinde je nenaleznete. Umožní vám například řešit příklady prostorové představivosti, i když ji téměř nemáte.

 • Tip 5: Nekupujete zajíce v pytli

  Pro každé myšlení máme vždy jednu lekci zdarma, takže si můžete předem prohlédnout, jakým způsobem je kurz koncipován. Díky tomu dopředu víte, co od našich kurzů očekávat.

 • Tip 6: V našich kurzech nevysvětlujeme pouze teorii. Jsou pro vás připraveny zajímavé řešící techniky, názorné ukázky na příkladech a také procvičování

  Společně si projedeme základní teorii, ale nebojte, žádné náročné šprtání nebo učení nazpaměť z učebnic vás nečeká. Ukážeme si použítí teorie přímo v praxi a vše si procvičíme. Dozvíte se, jak počítat konkrétní příklady, a také se vám pokusíme vysvětlit obecné praktiky, které vám pomohou s vyřešením všech typů příkladů.

 • Tip 7: Chcete skupinovou slevu? Napište si o ni.

  Nás email je info@esperto.cz

Přihlášení

Email
Heslo

Pokud ještě nemáte účet, zaregistrujte se.

Nebo využijte přihlášení přes sociálních sítě:

Přihlaš se přes Facebook

Přihlaš se přes Google

Registrace

Využijte jednoduché registrace přes některou ze sociálních sítí:

Registruj se přes Facebook Registruj se přes Google

Nebo se registrujte klasickým způsobem:

Osobní údaje

Jméno
Příjmení
Heslo
Heslo znovu
Email
Fakturační údaje

Ulice
Číslo orientační
PSČ
Město
Stát
Dodatečné údaje

Zadejte aktuální rok (antispam)
Chci být informován o aktualitách